Wgłąb siebie – spotkania indywidualne

[vc_row][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]


Droga, którą przeszłam i którą idę wciąż otwiera moje serce na czucie. Czucie siebie i drugiej osoby, tego z czym jest. Moją pasją jest wnikanie. Wnikanie głębiej. Widzenie i rozumienie tego, co stoi za trudnościami, których doświadczamy, z czym się miotamy, czemu nam się one przydarzają w życiu. Często to głos naszego wewnętrznego dziecka, które wreszcie chce być zobaczone, usłyszane, przyjęte takim, jakim jest.


Jeśli jesteś w miejscu, w którym czujesz się w dole, czujesz, że utknąłeś/aś, czujesz bezsens albo nie wiesz, w którym kierunku iść;


Jeśli doświadczasz trudnych chwil, może szukasz „deski ratunkowej” i potrzebujesz bliskości, szczerej rozmowy, empatii, zrozumienia siebie samego;

Jeśli w Twoim związku czujesz się niczym w czarnej d… lub też pragniesz by rozkwitał jeszcze pełniej;


Jeśli już czujesz, że Twoje serce wyrywa się do czegoś innego i chciałbyś/abyś to poczuć mocniej, czym to jest, czego w głębi siebie pragniesz;


Zapraszam Cię do spotkania, do otworzenia się na to, co przyjdzie, bez żadnych oczekiwań. Do wejścia w proces uzdrowienia tego, co jest do uzdrowienia. Co jest w Tobie żywe na tu i teraz.


Dokąd nas to spotkanie doprowadzi? Zobaczymy. Wiem jedno. Gdy dwie osoby spotykają się w przestrzeni życzliwości i autentyczności, w głębokim połączeniu ze sobą i drugą osobą, wówczas zadziewa się magia. Puszcza to, co bolesne, co ma się rozpuścić, co ma wypłynąć na powierzchnię, by mogło zostać zobaczone, uznane, uzdrowione.


Pragnę dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem. Inspirować i wspierać tych, którzy mają gotowość by kroczyć swoją własną drogą powrotu do samych siebie, do źródła miłości, radości i pełni w życiu.


W mojej wieloletniej podróży wzrastania i rozwoju osobistego, mam za sobą setki, jak nie tysiące godzin spędzonych na warsztatach, sesjach, spotkaniach. Bliskie mi jest podejście integrujące to, co w ciele, umyśle, emocjach:

 

  • Psychoterapia zorientowana na proces
  • Psychoterapia psychodynamiczna
  • Ustawienia systemowe
  • Totalna biologia
  • Tantra
  • Metoda Jose Silvy
  • Metoda A. Lawena
  • Intuicja
  • I wiele innych….


Ile będzie Cię to kosztowało?


Tyle ile czujesz, że jest to dla Ciebie warte.


Tyle, na ile cenisz samego siebie i to, co oferujesz sam/a sobie.


Kocham ideę wymieniania się. Jest we mnie otwartość na taką wymianę. Tego, co pragniesz zaoferować.


Jeśli potrzebujesz podpowiedzi, 150 zł / 60 minutowe spotkanie będzie piękną obfitością. Dla Ciebie i dla mnie, w ufności że: „za każdym razem kiedy w siebie inwestujesz, zwraca się to Tobie i ludziom wokoło po 7-kroć i więcej”.


Ewa

https://www.facebook.com/ewa.sulej

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”42px”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][trx_title type=”3″ align=”center” font_size=”1.2em” top=”tiny” bottom=”tiny”]Moja historia:[/trx_title][trx_image url=”2492″ link=”http://zywezycie.pl/swieta-intymnosc/z-zycia-na-pol-gwizdka-do-zycia-pelnia/”][vc_empty_space height=”30px”][trx_blogger style=”plain” info=”” descr=”0″ ids=”2405″ top=”small-„][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” inverse=”” css=”.vc_custom_1579867877114{background-image: url(http://zywezycie.pl/wp-content/uploads/2016/09/bg-5.jpg?id=555) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][trx_testimonials style=”testimonials-4″ controls=”pagination” slides_space=”30″ title=”Mówią o mnie” cat=”0″ columns=”3″ top=”huge” bottom=”huge”][/trx_testimonials][vc_empty_space height=”1em”][/vc_column][/vc_row]