Wgłąb siebie – spotkania indywidualne

Droga, którą przeszłam i którą idę wciąż otwiera moje serce na czucie. Czucie siebie i drugiej osoby, tego z czym jest. Moją pasją jest wnikanie. Wnikanie głębiej. Widzenie i rozumienie tego, co stoi za trudnościami, których doświadczamy, z czym się miotamy, czemu nam się one przydarzają w życiu. Często to głos naszego wewnętrznego dziecka, które wreszcie chce być zobaczone, usłyszane, przyjęte takim, jakim jest.

Jeśli jesteś w miejscu, w którym czujesz się w dole, czujesz, że utknąłeś/aś, czujesz bezsens albo nie wiesz, w którym kierunku iść;

Jeśli doświadczasz trudnych chwil, może szukasz „deski ratunkowej” i potrzebujesz bliskości, szczerej rozmowy, empatii, zrozumienia siebie samego;

Jeśli w Twoim związku czujesz się niczym w czarnej d… lub też pragniesz by rozkwitał jeszcze pełniej;

Jeśli już czujesz, że Twoje serce wyrywa się do czegoś innego i chciałbyś/abyś to poczuć mocniej, czym to jest, czego w głębi siebie pragniesz;

Zapraszam Cię do spotkania, do otworzenia się na to, co przyjdzie, bez żadnych oczekiwań. Do wejścia w proces uzdrowienia tego, co jest do uzdrowienia. Co jest w Tobie żywe na tu i teraz.

Dokąd nas to spotkanie doprowadzi? Zobaczymy. Wiem jedno. Gdy dwie osoby spotykają się w przestrzeni życzliwości i autentyczności, w głębokim połączeniu ze sobą i drugą osobą, wówczas zadziewa się magia. Puszcza to, co bolesne, co ma się rozpuścić, co ma wypłynąć na powierzchnię, by mogło zostać zobaczone, uznane, uzdrowione.

Pragnę dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem. Inspirować i wspierać tych, którzy mają gotowość by kroczyć swoją własną drogą powrotu do samych siebie, do źródła miłości, radości i pełni w życiu.

W mojej wieloletniej podróży wzrastania i rozwoju osobistego, mam za sobą setki, jak nie tysiące godzin spędzonych na warsztatach, sesjach, spotkaniach. Bliskie mi jest podejście integrujące to, co w ciele, umyśle, emocjach:

 

  • Psychoterapia zorientowana na proces
  • Psychoterapia psychodynamiczna
  • Ustawienia systemowe
  • Totalna biologia
  • Tantra
  • Metoda Jose Silvy
  • Metoda A. Lawena
  • Intuicja
  • I wiele innych….

Ile będzie Cię to kosztowało?

Tyle ile czujesz, że jest to dla Ciebie warte.

Tyle, na ile cenisz samego siebie i to, co oferujesz sam/a sobie.

Kocham ideę wymieniania się. Jest we mnie otwartość na taką wymianę. Tego, co pragniesz zaoferować.

Jeśli potrzebujesz podpowiedzi, 150 zł / 60 minutowe spotkanie będzie piękną obfitością. Dla Ciebie i dla mnie, w ufności że: „za każdym razem kiedy w siebie inwestujesz, zwraca się to Tobie i ludziom wokoło po 7-kroć i więcej”.

Ewa

https://www.facebook.com/ewa.sulej

Mówią o mnie

"Mam głód rozmowy z Tobą"

Ania

"Tamta rozmowa była idealnie trafiona w mój profil psychologiczny. Potrzebny mi był ktoś, kto nie pozwali mi schować głowy w piasek,co całe życie robię w razie zbliżania się silnych, nie do końca przyjemnych, emocji. Wnikliwe wyciągnięcie na wierzch uwarunkowania mnie osobiście służy. (...) Ja się bardzo cieszę, że mi się to przydarzyło. Dziękuję ci za to"

Michał

"Pierwsze co czuję po naszym spotkaniu to wielki niedosyt, jeszcze tyle tematów chciałabym obgadać z Tobą"

Magda