Close

SZKOŁA ŻYWE ŻYCIE – W SKRÓCIE

POLARYZACJA

Dzięki szkole nabywasz umiejętności tworzenia polaryzacji między sobą, a własnym życiem. Dzięki temu czujesz, że każdy dzień jest bardziej ekscytujący, inspirujący, ciekawy, a zarazem realny i uziemiony. Chce Ci się stawać z łóżka. Depresja i negatywne emocje to narzędzia, które nakierunkowują Cię na to

W jaki sposób to robimy? Rozwiń.

Polaryzacja tworzy się między Tobą, a życiem, które cieszysz się, że wiedziesz i chcesz go jeszcze więcej. To bycie na ścieżce Twojej duszy, doświadczanej w sposób pozytywny.

Jeśli nawet do tego momentu doświadczałeś życia głównie w negatywnym świetle, to nasze przekonanie jest następujące: działo się tak, aby doświadczyć to czego nie chcesz, dzięki czemu możesz dokładnie wiedzieć co chcesz.

To może trwać latami. Jednakże dzięki umiejętnemu zmienieniu własnych przekonań, poznawaniu „negatywnego świata”, swojego cienia, możemy stworzyć z tego pasjonującą przygodę, którą nazywamy jako „sacred darkness”.

Czy miałeś kiedyś tak, że cieszyło Cię pójście pod prąd? Coś, co jedni oceniają za złe, dla Ciebie było ekscytujące? To jest właśnie oznaka tej dynamiki.

Możemy z poszanowaniem swoim i innych, odkrywać nasze cienie, które prowadzą nas do polaryzacji z tym, co pragniemy.

W tym celu rozwijamy energię męską i żeńską. Męską – mierzenia się z tymi wyzwaniami, czując ekscytację z ich podejmowania. Żeńską – akceptując każdy przejaw siebie, jako nowa ekspresja życia.

Efekt? Czy doświadczasz słońca, czy deszczu i chmur, możesz cieszyć się i wzrastać dzięki temu. Tak jak zborze nigdy nie urośnie pełne nasion, jeśli nie doświadczy przeciwności losu. Sama dobra pogoda nie przynosi dobrych plonów.

 

Program więc składa się z:

– nauce o polaryzacji w sposób doświadczalny
– 

.

UKIERUNKOWANIE I UZIEMIENIE

 

 

T

W celu tworzenia polaryzacji, rozwijamy w sobie energię męską, aby potraf

W celu

– potrafi tworzyć świadome relacje, zmieniając własne mechanizmy obronne (program Żywe Związki)
– 

rozwinąć własne umiejętności do takiego stopnia, że to co wcześniej było w przestrzeni marzeń, teraz jest realizującą się w każdym dniu rzeczywistością.
– patrzeć na początkowe wyzwania z zupełnie nowych perspektyw

  • Szkoła ma na celu stworzyć warunki do niesamowitego wzrostu indywidualnego

 

WIZJA

 

… wyobraź sobie miejsce, w którym żyjesz w harmonii ze sobą i społecznością wokół Ciebie. Nie gonisz, nie zalegasz. Masz wsparcie osób wokół Ciebie. Spotykacie się regularnie, macie wspólną wizję.

Najważniejsze jest to, że każdy czuje bycie odpowiedzialnym za siebie samego. Każdy wie, że wszystko co się wydarza, to sam tworzy. Każde napięcie, rozluźnienie, radość, smutek, żal. Każdy wie, że jesteśmy dla siebie lustrami. Więc dziękujemy sobie za to regularnie. Podchodzimy do siebie jak do darów, które na co dzień otrzymujemy….

…każdy utożsamia unikalne jakości, dzięki którym jesteśmy niesamowitym zespołem. Znamy swoje granice. Energia męska i żeńska harmonizują się, przynosząc nam dziecięcą radość. Czasem zamieniamy się w zadaniową maszynę, po to aby po jakimś czasie wszyscy odpuścili i rozluźnili się w swobodnym przepływie. Wszystko to tworzy niesamowite doświadczenia i poczucie jedności….

…wiemy, że harmonia jest czymś ważnym, a prawdziwy rozwój i życie w społeczności intensywnym. Wspieramy się, wiedząc, że prędzej czy później spotkamy nasze cienie. Każdy jest świadom, że jest za siebie odpowiedzialny. Społeczność posiada szereg mechanizmów dający solidny fundament temu miejsca, a także ducha, kulturę, która ożywia i powoduje, że wszystko płynie w swoim tempie, w kierunku który jest ważny…

DOŚWIADCZENIE

Mariusz i Ewa gromadzili przez 10 lat doświadczenie z obszarów powiązanych z realizacją powyższej wizji. W poniższym tekście dzielą się wnioskami.

Doświadczenie Ewy i MariuszaDoświadczenie sprzed 2020 roku

FILARY I DUCH WSPÓLNOTY

Widząc co się zadziewa na świecie, widząc jakość naszych relacji, zadajemy sobie pytanie:
gdzie chcemy żyć, gdzie chcemy aby nasze dzieci dorastały?

Trzy filary i duch wspólnoty

FUNDAMENTY – ŻYWY MĘŻCZYZNA

Zdrowa męskość tworzy przestrzeń do rozkwitania miłości.
Daje bezpieczeństwo, stabilność, poczucie bycia poczutym i widzianym.

Stwórzmy fundament w relacjach między mężczyznami, uczestnicząc w intensywnym programie Żywy Mężczyzna.
Więcej szczegółów na http://zywymezczyzna.pl.

Dowiedz się więcej

ŻYCIE – ŻYWE KOBIETY

Miłość, która nadaje sens życiu.
Piękno w każdym calu.
Ciepło, które przynosi ukojenie.
Żywa emocjonalność, która ożywia.
Tańczy. Zachwyca się. Odcina głowy. Rozkwita.
Żywe Kobiety.

Więcej w postach na fb

PIERWSZY KROK

Poznajmy się . Otwórzmy nasze serca, wzmocnijmy relacje.
Niech mężczyźni budują się  w swojej mocy, a kobiety otwartości ciał i serc. 

Stwórzmy fundament w relacjach między nami, poznając się jak “łyse konie”.
Zapraszamy na dedykowane spotkania i wydarzenia.

Więcej na facebook’u

DZIAŁANIA W 2022

Poniższe działania to wizja, która może się dzięki Tobie ziścić lub zmienić.
My wspieramy Ciebie, Ty wspierasz nas. Jeśli chcesz.

[timeline-express]

Skontaktuj się

[contact-form-7 id=”1900″]