Święta intymność

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Święta Intymność (ang. Sacred Intimacy) jest stanem w relacji w którym jesteśmy przed sobą nadzy, odsłaniając wszystkie nasze pozytywne strony jak i cienie, akceptując je. Jest to podstawą do długotrwałej relacji pełnej miłości, seksu i spełnienia.

Bycie w takim stanie to często wyboista, ekscytująca jak i wyzywająca droga. Dlatego też:

  • Na stronie 10 przykazań relacji opartej na rozwoju znajdziesz ustalenia, które odzwierciedlają fundament naszych przekonań i codziennych praktyk.
  • W artykułach znajdziesz wiele treści pisanych pod wpływem doświadczeń i inspiracji.
  • Na stronie znajdziesz wydarzenia, podczas których możesz wgłębiać się w Świętą Intymność i jakość potrzebną do tworzenia długotrwałych związków pełnych miłości, seksu i spełnienia.

Czytaj więcej w artykule: Jak tworzyć święte relacje?[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][trx_title type=”5″ top=”null” bottom=”null”]

Wydarzenia:

[/trx_title][trx_blogger style=”list” info=”” descr=”300″ cat=”80″ count=”5″ offset=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][trx_title type=”2″ top=”small” bottom=”medium-„]Artykuły[/trx_title][/vc_column_inner][/vc_row_inner][trx_blogger style=”classic_2″ info=”” descr=”150″ readmore=”Czytaj więcej” cat=”77″ count=”12″ offset=”0″][/vc_column][/vc_row]