Świadome relacje

PASJA DO WZRASTANIA RAZEM

Głównym sensem relacji jest dla nas wzrastanie w przestrzeni miłości. Relacje traktujemy jako ścieżkę do głębszego zrozumienia, samorealizacji i współpracy.

Chcemy dzielić się naszą pasją do wzrastania w relacji. Sprawia nam to ogromną radość, otwiera na jeszcze większą głębię poznania i pokochania nas samych. Poznaj nas i nasze podejście do relacji:

Ewa i Mariusz

Jesteśmy praktykami i pasjonatami świadomego tworzenia związków. Ostatnie lata poświęciliśmy na zgłębianie dynamiki relacji damsko-męskich. W swojej pracy wykorzystujemy przede wszystkim nasze wieloletnie doświadczenie i pracę warsztatowo-terapeutyczną (każdy z nas przeszedł ponad 1000 godzin sesji i pracy własnej), pracując z emocjami, ciałem i świadomością, wykorzystując psychologię zorientowaną na proces, ustawienia systemowe, tantrę, pracę z ciałem, energią i intuicją. Jesteśmy pasjonatami odkrywania męskości i żeńskości w sobie i we wszystkich aspektach życia, a także rozwoju dzięki relacji i tworzeniu przyciągania między sobą. Porzuciliśmy bezpieczne, wygodne życia na rzecz życia w naszych pasjach, realizując tylko to, co czujemy z głębi.

Pragniemy być w intymnej relacji..

W której kobieta może się w pełni rozluźnić i rozkwitać,
przy mężczyźnie, który czuje wolność i realizuje swoją najgłębszą prawdę..

Chcemy doświadczać miłości, która jest czysta i bezwarunkowa.
Pragniemy być w pełni widzianym, zrozumianym i akceptowanym,
bez oczekiwań, że powinniśmy cokolwiek robić inaczej..

Pragniemy głębokich zbliżeń seksualnych,
które otwierają i ożywiają nasze serca
i sprawiają, że każdego dnia zasypiamy spełnieni.

Prowadzimy warsztaty

Dzielimy się doświadczeniem

Prowadzimy sesje

DLA PAR

Jeśli chcecie otwierać się na miłość, seksualność, połączenie, spełnienie w relacji, zapraszamy Was na sesje dla par. Sesję są dla tych, którzy marzą o tym, aby być w głębokiej relacji z tą jedną osobą, być przed sobą w pełni szczerym, widzieć siebie nawzajem takim jakim się jest i wznosić się na nowe poziomy połączenia, seksualności, spełnienia.

Spotykamy się w cztery osoby (online lub offline). Jedna sesja trwa do 2 godzin i kosztuje 300zł. Jeśli pieniądze stanowią dla Was jedyną przeszkodę, napiszcie do nas.

INDYWIDUALNE

Informacje na temat sesji znajdziesz pod poniższymi linkami:

Spotkanie indywidualne z Ewą

Piszemy artykuły

Artykuły

Przyjąłem sam poród
Przyjąłem sam poród

Przyjąłem poród. Dzieciątko Noego, który niespodziewanie i w wielkim duchu przyszedł na świat. Poród, który był wyjątkowy pod wieloma względami...

Czytaj więcej
Urodziłam sama w domu
Urodziłam sama w domu

W noc Wielkiej Soboty nasza sypialnia, nasza świątynia miłości, zamieniła się w świątynię narodzin. Narodzin naszego syna i nas samych, na nowo...

Czytaj więcej
Z życia na pół gwizdka do życia pełnią
Z życia na pół gwizdka do życia pełnią

Serce tęskniło za ciepłem, spokojem, za tym, za czym tęskni każde kobiece serce. Za życiem w pasji. Za miłością. Za tym, by płynęła ona we mnie...

Czytaj więcej