Oko w oko z Prawdą – spotkanie z Mariuszem

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Witaj,

Opowiem Ci o mojej pasji.

Kocham widzieć, jak druga osoba rozkwita, gdy dochodzi do swojej prawdy. Gdy wszystkie mury zostają zburzone i odsłania się świadomość, pasja i zrozumienie. Przez lata eksplorowałem, w jaki sposób połączyć się podczas rozmowy w takiej przestrzeni z drugą osobą. Na tej podstawie powstały niniejsze sesje.

Moją pasją jest wnikanie głębiej i odkrywanie tego co niewidoczne. Widzenie drugiej osoby jako doskonałej taką jaka jest. Pragnę widzieć, jak dochodzisz do tego, co w Tobie najważniejsze, gdy mówisz z pełną jasnością, klarownością lub pełną emocjonalnością o tym, co jest w Tobie żywe. Kocham widzieć ten „aha!” moment, gdy łączysz się z wewnętrzną prawdą, gdy wszystkie wyzwania zaczynają mieć dla Ciebie inne znaczenie.

W takiej przestrzeni to co się zazwyczaj zmienia to perspektywa. Problemy zamieniają się w wyzwania. Wyzwania w ekscytujące sytuacje, które pozwalają Ci poznać samego siebie, poszerzać świadomość, czuć więcej, doświadczać zmiany i pięknych chwil.

Sesja polega na całkowitym poddaniu się i odpuszczeniu wszystkich oczekiwań. Chcę, abyś przez tą godzinę mógł/mogła otworzyć się na nowe, czując ekscytacje z tego, że nie wiesz co się wydarzy. Będę chciał nagrywać naszą rozmowę. Chciałbym móc podzielić się nagraniem z Tobą, abyś mógł/mogła zobaczyć nowego/nową siebie i zobaczyć, co czujesz, gdy siebie widzisz.

To może być intensywne i piękne doświadczenie, zobaczyć siebie, gdy prawda przez Ciebie przemawia. Wszystko, co się wydarzy, jest pomiędzy nami. Wiedz jednak, że pokazywanie się światu autentycznym może mieć niesamowite pozytywne rezultaty, których nie jesteś w stanie przewidzieć. Więc jeśli się na to zgodzimy, możemy podzielić się tym ze wszechświatem.

Wykonałem około 200 takich nagrywanych rozmów z ludźmi z różnych kultur i narodowości używając kamery jako narzędzia do stworzenia specjalnej przestrzeni (realizując projekt http://reinvention-movie.com). Coś wyjątkowego dzieje się, gdy osoba ma świadomość bycia w pełni widzianym i dostrzeganym. Dzięki temu jesteśmy w stanie wielokrotnie poczuć emocje i stany, których w standardowej rozmowie byśmy nie poczuli.

Kocham ideę wymieniania się. Jest we mnie otwartość na taką wymianę. Chcę również przyciągnąć do siebie pieniądze. 200 zł za jedno spotkanie (do 90 minut) jest dla mnie pełną obfitością. Dla Ciebie i dla mnie, w ufności że: „za każdym razem kiedy w siebie inwestujesz, zwraca się to Tobie i ludziom wokoło po 7-kroć i więcej”.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

KALENDARZ SPOTKAŃ

Formularz umówienia się na spotkanie ze mną możesz znaleźć pod tym linkiem.

[/vc_column_text][trx_title type=”4″]ZE SPOTKAŃ..[/trx_title][vc_column_text]Przeczytaj relację Ewy z jej sesji pod tym linkiem.[/vc_column_text][vc_video link=”https://youtu.be/VqrpodvvRBo”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_blogger style=”portfolio_3″ filters=”no” descr=”100″ ids=”63,73,66,69,67,62,59,52,270″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]