O nas

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”3539″ img_size=”medium”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

Silny związek, rodzina i społeczność są dla nas najważniejszymi wyznacznikami zadowolenia z życia. Głównym ich sensem jest wzrastanie w przestrzeni miłości. Jest to nasza ścieżka do głębszego zrozumienia, samorealizacji i współpracy.

Wiemy, że nasze relacje, jak i te z dziećmi czy społeczności, to długie, często wyboiste drogi, które pomagają nam być i stać się sobą. Wiemy, że jesteśmy dla siebie tylko lustrem, odzwierciedleniem wszystkiego co kochamy i nie kochamy w sobie. Jest to dla nas ogromna szansa do samopoznania i rozkwitu miłości do samego siebie i drugiej osoby.

Jednym z głównych zajęć w naszych życiach jest realizowanie pasji do wnikania w siebie i innych. Relacja, którą tworzymy, jest dla nas darem, szansą. Nasz związek tworzy przestrzeń do tego. aby kobieta rozkwitała poprzez przepływ miłości, a mężczyzna, który czuje się wolny, mógł wykorzystać swoją siłę do tworzenia przestrzeni dla miłości.

Nasza relacja i rozwój są fundamentem tego co tworzymy. Na tej podstawie tworzymy przestrzeń dla dzieci i społeczności. Dzielimy się naszą pasją do wzrastania w relacji, rodzinie i społeczności, poprzez warsztaty, tworzenie ekospołeczności, tej strony i fanpage’a. Sprawia nam to ogromną radość i otwiera na jeszcze większą głębię poznania nas samych.

Ewa i Mariusz

[/vc_column_text][trx_title type=”2″ align=”center”]Skontaktuj się z nami[/trx_title][contact-form-7 id=”1900″][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” inverse=”” css=”.vc_custom_1579867877114{background-image: url(http://zywezycie.pl/wp-content/uploads/2016/09/bg-5.jpg?id=555) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][trx_testimonials style=”testimonials-4″ controls=”pagination” slides_space=”30″ title=”Mówią o nas” cat=”0″ columns=”3″ top=”huge” bottom=”huge”][/trx_testimonials][vc_empty_space height=”1em”][/vc_column][/vc_row]