O nas

Silny związek, rodzina i społeczność są dla nas najważniejszymi wyznacznikami zadowolenia z życia. Głównym ich sensem jest wzrastanie w przestrzeni miłości. Jest to nasza ścieżka do głębszego zrozumienia, samorealizacji i współpracy.

Wiemy, że nasze relacje, jak i te z dziećmi czy społeczności, to długie, często wyboiste drogi, które pomagają nam być i stać się sobą. Wiemy, że jesteśmy dla siebie tylko lustrem, odzwierciedleniem wszystkiego co kochamy i nie kochamy w sobie. Jest to dla nas ogromna szansa do samopoznania i rozkwitu miłości do samego siebie i drugiej osoby.

Jednym z głównych zajęć w naszych życiach jest realizowanie pasji do wnikania w siebie i innych. Relacja, którą tworzymy, jest dla nas darem, szansą. Nasz związek tworzy przestrzeń do tego. aby kobieta rozkwitała poprzez przepływ miłości, a mężczyzna, który czuje się wolny, mógł wykorzystać swoją siłę do tworzenia przestrzeni dla miłości.

Nasza relacja i rozwój są fundamentem tego co tworzymy. Na tej podstawie tworzymy przestrzeń dla dzieci i społeczności. Dzielimy się naszą pasją do wzrastania w relacji, rodzinie i społeczności, poprzez warsztaty, tworzenie ekospołeczności, tej strony i fanpage’a. Sprawia nam to ogromną radość i otwiera na jeszcze większą głębię poznania nas samych.

Ewa i Mariusz

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 id=”1900″]

Mówią o nas

"Mam głód rozmowy z Tobą"

Ania

"Tamta rozmowa była idealnie trafiona w mój profil psychologiczny. Potrzebny mi był ktoś, kto nie pozwali mi schować głowy w piasek,co całe życie robię w razie zbliżania się silnych, nie do końca przyjemnych, emocji. Wnikliwe wyciągnięcie na wierzch uwarunkowania mnie osobiście służy. (...) Ja się bardzo cieszę, że mi się to przydarzyło. Dziękuję ci za to"

Michał

"Pierwsze co czuję po naszym spotkaniu to wielki niedosyt, jeszcze tyle tematów chciałabym obgadać z Tobą"

Magda