WYDARZENIE ZACZYNA SIĘ ZA

The timer has expired!

3 dniowe bezpłatne wydarzenie

NOWY ROK:
NOWE ŻYCIE

W trzy dni staniesz się nowym człowiekiem.
Udowodnię Ci to - bezpłatnie.

9-11 styczeń 2024, GODZ. 20:00,
z twojego domu (zoom)

Prowadzący: Mariusz Bocian

Doświadczony autor, prowadzący wyprawy i grupy w odkrywaniu własnej mocy. 

CO DOSTANIESZ:

1:  STWORZYSZ
DOKŁADNY PLAN

Koniec z dryfowaniem i przystosowywaniem się do tego co wydarza się w życiu. Odkryjesz swoje aktualne potrzeby i marzenia, zgłębisz swoje cele i talenty. Stworzysz plan, który da Ci jasność i ukierunkowanie.

2: PRZEJDZIESZ PRZEZ WŁASNE OGRANICZENIA

Aby osiągnąć cele, możesz potrzebować wpierw rozwiązać problemy w sobie. Przełamiesz to co Cię najbardziej ogranicza w realizacji swoich celów, dzięki czemu spojrzysz na wszystko z innej perspektywy.

3: UWOLNISZ MOC DO DZIAŁANIA

Rozwiązanie problemów, osiąganie celów, przełamanie lęków, wzbudza w nas poczucie wewnętrznej mocy i szczęścia. Krok po kroku, uruchomimy ten proces aby budować poczucie własnej wartości i mocy.

4: OTRZYMASZ SPRAWDZONE NARZĘDZIA

Otrzymasz sprawdzone praktyki i schematy działania, dzięki którym będziesz mógł zrealizować swoje plany i rozwiązywać pojawiające się na tej drodze wyzwania.

Co wydarzy się podczas tego
3 dniowego warsztatu?

Będziesz krok po kroku prowadzony przez konkretne doświadczenia.
Wzbudzą one w Tobie autorefleksję, zrozumienie, świadomość i energię, dzięki którym będziesz mógł skutecznie osiągać swoje cele.
Będziemy wykorzystywać sprawdzone praktyki warsztatowo-terapeutyczne, takie jak praca z ciałem, oddechem, emocjami, umysłem i duchowością.
Będziesz  spotykał się i realizował ćwiczenia z innymi uczestnikami, w grupie lub poprzez pokoje, do których losowo będziesz przydzielany.

Prowadzący

To wydarzenie powstaje dzięki pasji do życia.

MARIUSZ BOCIAN

Doświadczony autor, prowadzący wyprawy i grupy w odkrywaniu własnej mocy. Prowadzi regularne programy dla par i singli. Mąż, ojciec i ojczym łącznie 4 dzieci.

Dlaczego to wydarzenie jest bezpłatne?

Większość osób biorących w warsztatach prowadzonych przez Mariusza twierdzi, że ma on niesamowity dar prowadzenia ludzi do ich serca i mocy. Mówią, że zmienia to ich życia na lepsze. 

Z tego powodu, organizujemy wydarzenie, w którym może wziąć udział każdy.

Statystycznie, część uczestników pragnie kontynuować tą pracę i dzięki temu tworzymy grupy, które w krótkim czasie robią niesamowite postępy i zmiany: ratują związki przed rozpadem, wychodzą z depresji, otwierają się na życie, osiągają cele i marzenia.

Bezpłatne wydarzenie zaczyna się za:

Mamy ograniczoną ilość miejsc

Technicznie jesteśmy w stanie aktualnie obsłużyć 100 osób.
Jeśli chcesz mieć pewność uczestnictwa - zapisz się już dziś.

© Copyright Żywe Żywcie.  Wszelkie prawa zastrzeżone.

Starting Soon! Get Your Masterclass Access

Enter your email to save your place on the Masterclass

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Page Created with OptimizePress