[vc_row][vc_column][trx_title type=”4″ align=”center” bottom=”tiny”]Pragniemy być w intymnej relacji[/trx_title][vc_column_text]

W której kobieta może się w pełni rozluźnić i rozkwitać, przy mężczyźnie, który czuje wolność i realizuje swoją najgłębszą prawdę.
Chcemy doświadczać miłości, która jest czysta i bezwarunkowa.
Pragniemy być w pełni widzianym, zrozumianym i akceptowanym, bez oczekiwań, że powinniśmy cokolwiek robić inaczej.
Pragniemy głębokich zbliżeń seksualnych, które otwierają i ożywiają nasze serca i sprawiają, że każdego dnia zasypiamy spełnieni.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” inverse=”” css=”.vc_custom_1579605645450{padding-bottom: 35px !important;background-color: #f4f4f4 !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”0.3em”][trx_image url=”2028″ align=”right” bottom=”small”][vc_empty_space height=”0px”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][trx_title type=”2″ top=”tiny” bottom=”small”]Pasja do wzrastania w relacji[/trx_title][vc_column_text]Silny związek jest dla nas najważniejszym wyznacznikiem zadowolenia z życia. Głównym sensem relacji jest dla nas wzrastanie w przestrzeni miłości. Relacje traktujemy jako ścieżkę do głębszego zrozumienia, samorealizacji i współpracy.

Tworzymy tą stronę, ponieważ chcemy dzielić się naszą pasją do wzrastania w relacji. Sprawia nam to ogromną radość i otwiera na jeszcze większą głębię poznania nas samych.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”0.9em”][trx_button link=”/o-nas” top=”tiny” bottom=”small”]Więcej[/trx_button][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1579702895626{background-image: url(http://zywezycie.pl/wp-content/uploads/2020/01/lotus-1205631_1920-e1579600107770.jpg?id=2381) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][trx_title type=”3″ align=”center” color=”#ffffff” top=”small” bottom=”small”]Sacred Intimacy[/trx_title][vc_column_text]

Święta intymność to widzenie i bycie widzianym całkowicie nagim we wszystkich aspektach naszego życia. To stan uważności i bliskości, w którym widzimy całe nasze piękno, siłę, radość, pragnienia, ekstazę, ale i najgłębsze lęki, strach, ból.

Poczucie głębi z drugą osobą, niesamowity seks, rozkwit wrażliwości, siły, realizacja najgłębszych pragnień to naturalne aspekty życia w którym marzenia są codziennością.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”92px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_title type=”2″ align=”center” top=”huge” bottom=”medium”]Wydarzenia[/trx_title][trx_blogger style=”classic_3″ info=”” descr=”300″ readmore=”Więcej” cat=”80″ count=”6″ offset=”0″][trx_title type=”2″ align=”center” top=”huge” bottom=”medium”]Artykuły[/trx_title][trx_blogger style=”classic_2″ info=”” descr=”300″ readmore=”Czytaj więcej” cat=”83″ count=”6″ offset=”0″ class=”equal-height-list”][vc_empty_space][trx_button icon=”icon-right” align=”center” link=”/artykuly”]Więcej artykułów[/trx_button][/vc_column][/vc_row]